Akce CYKLISTA 2020

Foto: Unsplash

Městská policie Karlštejn se zaměří na přestupky cyklistů v pěší zóně.

Městská policie Karlštejn chystá akci "CYKLISTA". V sobotu 12. září bude Městská policie ve zvýšené míře dohlížet na dodržování pravidla "cyklisto, sesedni z kola" v oblasti pěší zóny. V centru městyse čím dál častěji dochází k ohrožení zdraví občanů i výletníků, kdy cyklisté nedodržují nařízení a prohánějí se po pěší zóně jako po cyklostezce.

Strážníci budou přestupky řešit nejen domluvou s tím, že hlavním cílem akce je prevence a ochrana zdraví občanů. Podobné akce se na Karlštejně budou konat pravidelně a měly by přinést častější dodržování pravidel bezpečnosti v obci.

Datum vložení: 9. 9. 2020 11:37
Datum poslední aktualizace: 9. 9. 2020 11:39

7.3.2021 09:58

-1 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 28. března 2021 nouzový stav.

Ůřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn jsou omezeny z důvodu vládního nařízení. Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash