Anketa na téma kvality ovzduší

Ilustrační foto

Dle provedeného měření dosahuje ovzduší v naší krásné obci nadlimitních hodnot, pokud jde o koncentraci zdraví škodlivých látek. Nejsou výjimkou dny, kdy je limit koncentrace škodlivin v ovzduší překročen dokonce desetinásobně.

Na duben připravujeme besedu s občany, kde odprezentujeme výsledky měření, poradíme s možností čerpání kotlíkových dotací a pozveme odborníky, kteří odpoví na vaše dotazy. Téma chceme otevřít i v následující anketě, kde můžete anonymně hlasovat.

Přejít na anketu

Datum vložení: 29. 3. 2019 11:44
Datum poslední aktualizace: 29. 3. 2019 12:07

20. 8. 2019

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, na východě zpočátku až polojasno, od JV postupně místy přeháňky nebo bouřky, ojediněle silné. Denní teploty 21 až 25°C, na Moravě a ve Slezsku 24 až 28°C. Noční teploty 15 až 11°C.