Anketa na téma kvality ovzduší

Ilustrační foto

Dle provedeného měření dosahuje ovzduší v naší krásné obci nadlimitních hodnot, pokud jde o koncentraci zdraví škodlivých látek. Nejsou výjimkou dny, kdy je limit koncentrace škodlivin v ovzduší překročen dokonce desetinásobně.

Na duben připravujeme besedu s občany, kde odprezentujeme výsledky měření, poradíme s možností čerpání kotlíkových dotací a pozveme odborníky, kteří odpoví na vaše dotazy. Téma chceme otevřít i v následující anketě, kde můžete anonymně hlasovat.

Přejít na anketu

Datum vložení: 29. 3. 2019 11:44
Datum poslední aktualizace: 29. 3. 2019 12:07

2.3.2021 18:31

3,2 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 28. března 2021 nouzový stav.

Ůřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn jsou omezeny z důvodu vládního nařízení. Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash