Anketa na téma kvality ovzduší

Ilustrační foto

Dle provedeného měření dosahuje ovzduší v naší krásné obci nadlimitních hodnot, pokud jde o koncentraci zdraví škodlivých látek. Nejsou výjimkou dny, kdy je limit koncentrace škodlivin v ovzduší překročen dokonce desetinásobně.

Na duben připravujeme besedu s občany, kde odprezentujeme výsledky měření, poradíme s možností čerpání kotlíkových dotací a pozveme odborníky, kteří odpoví na vaše dotazy. Téma chceme otevřít i v následující anketě, kde můžete anonymně hlasovat.

Přejít na anketu

Datum vložení: 29. 3. 2019 11:44