Autokemp Karlštejn je otevřen!

Oblíbený kemp na břehu Berounky vítá první návštěvníky.

Autokemp Karlštejn letos nabídne širší možnosti ubytování v nových chatkách. Podle prvního zájmu návštěvníků se letošní sezóna může vydařit, navzdory globální pandemii. Už nyní je několik víkendů v červenci plně obsazených a poptávka po dovolené v Karlštejně stoupá.

Kemp s kapacitou 120 míst pro stanování disponuje také ubytováním ve čtyřech karavanech pro 3 osoby s vybavenou kuchyní a stanovou předsíní. Pro vlastní karavany je připraveno 48 elektrických přípojek. V nedávné době bylo vybudováno nové sociální zázemí s teplou vodou.

V příjemném areálu plným zeleně nechybí hřiště pro beach volejbal, dětské atrakce, možná je také kanoistika, jízda na koni nebo cykloturistika. V pátek a v sobotu počítejte s živou hudbou nebo diskotékou, občerstvení je poskytováno každý den, včetně snídaní, obědů a večeří.

Datum vložení: 29. 5. 2020 16:28
Datum poslední aktualizace: 29. 5. 2020 16:41

25.5.2022 14:31

19,7 °C

Pomoc Ukrajině

Karlštejn pomáhá Ukrajině v koordinaci s dalšími obcemi Berounska. Děkujeme všem občanům za spolupráci, obětavost a nezištnou pomoc. Zde můžete nabídnout i vyhledat způsob pomoci:  nasiukrajinci.cz.

Kontakt na krajské asistenční centrum:

UKUK2