Autokemp Karlštejn je otevřen!

Oblíbený kemp na břehu Berounky vítá první návštěvníky.

Autokemp Karlštejn letos nabídne širší možnosti ubytování v nových chatkách. Podle prvního zájmu návštěvníků se letošní sezóna může vydařit, navzdory globální pandemii. Už nyní je několik víkendů v červenci plně obsazených a poptávka po dovolené v Karlštejně stoupá.

Kemp s kapacitou 120 míst pro stanování disponuje také ubytováním ve čtyřech karavanech pro 3 osoby s vybavenou kuchyní a stanovou předsíní. Pro vlastní karavany je připraveno 48 elektrických přípojek. V nedávné době bylo vybudováno nové sociální zázemí s teplou vodou.

V příjemném areálu plným zeleně nechybí hřiště pro beach volejbal, dětské atrakce, možná je také kanoistika, jízda na koni nebo cykloturistika. V pátek a v sobotu počítejte s živou hudbou nebo diskotékou, občerstvení je poskytováno každý den, včetně snídaní, obědů a večeří.

Datum vložení: 29. 5. 2020 16:28
Datum poslední aktualizace: 29. 5. 2020 16:41

19. 9. 2020

polojasno

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 17 až 21°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Do areálu městyse se 26. června vrátí oblíbené letní kino. Promítat budeme každý pátek až do 28. srpna za každého počasí. Program zde

program

Na úřad v roušce

Od 1. září 2020 do odvolání je vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky možný pouze s ochranou dýchacích cest. Celý text opatření čtěte zde

Na úřad v roušce

VINOBRANÍ ZRUŠENO

Karlštejnské vinobraní ani Festival v ulicích se letos z důvodu opatření ministerstva zdravotnictví nekonají. Těšíme se na setkání v roce 2021.

Vinobraní je zrušeno