COVID report Karlštejn

Ilustrační foto Unsplash

Každodenní aktualizace o vývoji nemoci COVID 19 v obci Karlštejn

Vážení spoluobčané, v rámci dalšího zlepšování Vaší informovanosti přinásíme transparentní informace o výskytu nemoci COVID 19 v naší obci.

COVID report najdete každý den online zde

V celkovém počtu nově potvrzených případů za posledních 14 dní evidujeme poklesz 16 včerejších případů na 15 dnešních případů.

V celostátním žebříčku obcí s největší mírou nových případů za 14 dní nám aktuálně patří 2403. místo z 6259 obcí v ČR. Oproti včerejšku (2128.) jsme se posunutím o 275 příček zlepšili.

Věříme, že Covid report pomůže k informovanosti občanů o současné situaci a dokáže utlumit případnou paniku nebo naopak posílit obezřetnost v místech, kde počty případů rostou.

Datum vložení: 11. 3. 2021 10:50
Datum poslední aktualizace: 11. 3. 2021 10:51

8.4.2021 08:55

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest.

Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.