Další nabídka pomoci

ilustrační foto Unsplash

Celý Karlštejn šije roušky a nabízí pomoc

Děkujeme za veškerou pomoc, kterou nyní dobrovolníci poskytují ve prospěch občanů Karlštejna. Jak na hradě, tak v podhradí se našlo několik dobrých duší, které šijí roušky - zejména pro seniory. S jejich distribucí jsme dnes začali. Prosíme o trpělivost, šití chvíli trvá, postupně rozvážíme potřebným. Připomínáme, že lidé nad 70 let by neměli vůbec vycházet z domova.

Především pro ně je tu další dobrovolnice, která nabízí svou pomoc:

Klára Karkošová - nabízí služby na dovoz potravin, drogerie, lékárenských potřeb.

Telefon 724 304 873.

Děkujeme a přejeme všem pevné zdraví

Datum vložení: 18. 3. 2020 11:45
Datum poslední aktualizace: 18. 3. 2020 11:49

9. 8. 2020

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 28 až 32°C. Noční teploty 18 až 14°C.

Do areálu městyse se 26. června vrátí oblíbené letní kino. Promítat budeme každý pátek až do 28. srpna za každého počasí. Program zde

program

FILMOVÉ LÉTO

Kompletní program zde

Letní kino

FESTIVAL V ULICÍCH

Festival v ulicích v novém termínu!

Letošní přehlídka pouličního umění se uskuteční v náhradním termínu, 26. září 2020. Přihlásit se můžete zde

Děkujeme za podporu Středočeskému kraji.