Festival v ulicích 2020

Foto Yi Liu / Unsplash

Do ulic městyse se vrátí umělci všech žánrů 30. května.

Městys Karlštejn upořádá v sobotu 30. května 2020 Festival v ulicích. Už podruhé otevřeme brány umělcům, kteří v ulicích městyse můžou předvést své umění. Přihlášky přijímáme do 30. dubna, 18:00 hodin. O výběru umělců a místě jejich vystoupení rozhoduje Městys Karlštejn, vybraní zájemci budou informování do 10.5.2020 emailem.

Festival v ulicích se uskuteční v sobotu 30. května 2020 od 11:00 do 17:00 hodin.

Během umělecké produkce není povoleno používat přídavná zesilovací zařízení, je povolena pouze akustická produkce. Městys poskytuje zesilovací zařízení pouze na jevišti na náměstí.

Místa k vystoupení budou jak na pěší zóně, tak u centrálního parkoviště. Z bezpečnostních důvodů není povolena produkce se zvířaty. Maximální délka vystoupení každého buskera (nebo souboru) je 1 hodina.

Přihlásit se můžete zde

Datum vložení: 28. 1. 2020 14:13
Datum poslední aktualizace: 28. 1. 2020 14:47

4.7.2022 04:19