Festival v ulicích bude!

Festival v ulicích

Letošní Festival v ulicích uskuteční v náhradním termínu, 26. září. Přihlásit s můžete už dnes.

Festival v ulicích dává příležitost umělcům všech žánrů, aby předvedli své umění v podhradí klenotu české země, hradu Karlštejn. Po loňském úspěchu se přehlídka buskingu do ulic Městyse Karlštejn vrátí v sobotu 26. září, protože obvyklý jarní termín nebyl kvůli pandemii nemoci COVID-19 možný.

Na Festival se můžete jako účinkující přihlásit zde

Letošní vyjímečně podzimní ročník bude spojen s ochutnávkou vín a je pořádán ve spolupráci s Karlštejnským kulturním sdružením za podpory Středočeského kraje.

Vstup pro diváky je zdarma.

Datum vložení: 19. 6. 2020 9:16
Datum poslední aktualizace: 19. 6. 2020 9:23

5.3.2021 13:44

4,4 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 28. března 2021 nouzový stav.

Ůřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn jsou omezeny z důvodu vládního nařízení. Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash