Festival v ulicích bude!

Festival v ulicích

Letošní Festival v ulicích uskuteční v náhradním termínu, 26. září. Přihlásit s můžete už dnes.

Festival v ulicích dává příležitost umělcům všech žánrů, aby předvedli své umění v podhradí klenotu české země, hradu Karlštejn. Po loňském úspěchu se přehlídka buskingu do ulic Městyse Karlštejn vrátí v sobotu 26. září, protože obvyklý jarní termín nebyl kvůli pandemii nemoci COVID-19 možný.

Na Festival se můžete jako účinkující přihlásit zde

Letošní vyjímečně podzimní ročník bude spojen s ochutnávkou vín a je pořádán ve spolupráci s Karlštejnským kulturním sdružením za podpory Středočeského kraje.

Vstup pro diváky je zdarma.

Datum vložení: 19. 6. 2020 9:16
Datum poslední aktualizace: 19. 6. 2020 9:23