Festival v ulicích - přihlaste se

Foto: Diana Parkhouse

Městys Karlštejn se 2. června otevře pouličním umělcům. Přihlaste se na Festival v ulicích.

Městys Karlštejn pořádá v neděli 2. června 2019 Festival v ulicích.Tento den otevřeme umělcům, kteří v ulicích městyse můžou předvést své umění. Přihlášky přijímáme do 15. května 2019, 18:00 hodin.O výběru umělců a místě jejich vystoupení rozhoduje Městys Karlštejn, vybraní zájemci budou informováni do 19.5.2019 emailem.

Festival v ulicích se uskuteční 2. června od 10:00 do 15:00 hodin.

Během umělecké produkce není povoleno používat přídavná zesilovací zařízení, je povolena pouze akustická produkce.

Místa k vystoupení budou jak na pěší zóně, tak u centrálního parkoviště. Z bezpečnostních důvodů není povolena produkce se zvířaty. Maximální délka vystoupení každého buskera (nebo souboru) je 1 hodina. Vystoupení ani náklady s ním spojené nejsou městysem honorována.

Pořadatelem akce je Městys Karlštejn, odpovědnou osobou místostarosta Janis Sidovský.

Přihlášení na festival je předpokladem zařazení do výběru účinkujících. O zařazení rozhoduje výhradně pořadatel a vyplněním přihlášky nevzniká na zařazení nárok.

PŘIHLÁŠKA ZDE

Datum vložení: 26. 4. 2019 14:07
Datum poslední aktualizace: 29. 4. 2019 9:51

19. 5. 2019

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 19 až 23°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Mobilní rozhlas zdarma

Přihlašte se k odběru informací emailem, telefonem nebo prostřednictvím aplikace. K odběru se můžete přihlásit zde

Mobilní rozhlas

Autokemp Karlštejn už má otevřeno! Bližší informace zdeFoto Unsplash