Festival v ulicích rozezpíval Karlštejn

První ročník pouličního umění s úspěchem oživil městys Karlštejn

Stovky zájemců přilákal Festival v ulicích, který letos poprvé předcházel Královskému průvodu. Lidé sledovali vystoupení hudebníků, tanečnic i pouličních kejklířů, děti si užívaly loutkové divadlo a mnohé, například Berounské hvězdičky, dokonce i vystoupily. Dominantou festivalu byla obří loutka Karla IV. z divadla Kvelb, která odpoledne přivítala Královský průvod a byla vděčným objektem selfie početných návštěvníků. Festival v ulicích se uskutečnil z iniciativy místostarosty Janise Sidovského a za podpory Středočeského kraje. Děkujeme všem umělcům, kteří k nám do městyse přijeli a těšíme se na další setkání. Děkujeme také dobrovolnicím, Magdaleně Kasíkové, Kateřině Rampasové a Evě Pelantové, které pomáhaly s organizací a zajistily tak bezproblémový průběh úspěšné akce.

Datum vložení: 3. 6. 2019 11:02
Datum poslední aktualizace: 15. 1. 2020 11:11

2.3.2021 17:36

3,1 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 28. března 2021 nouzový stav.

Ůřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn jsou omezeny z důvodu vládního nařízení. Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash