Festival v ulicích rozezpíval Karlštejn

První ročník pouličního umění s úspěchem oživil městys Karlštejn

Stovky zájemců přilákal Festival v ulicích, který letos poprvé předcházel Královskému průvodu. Lidé sledovali vystoupení hudebníků, tanečnic i pouličních kejklířů, děti si užívaly loutkové divadlo a mnohé, například Berounské hvězdičky, dokonce i vystoupily. Dominantou festivalu byla obří loutka Karla IV. z divadla Kvelb, která odpoledne přivítala Královský průvod a byla vděčným objektem selfie početných návštěvníků. Festival v ulicích se uskutečnil z iniciativy místostarosty Janise Sidovského a za podpory Středočeského kraje. Děkujeme všem umělcům, kteří k nám do městyse přijeli a těšíme se na další setkání. Děkujeme také dobrovolnicím, Magdaleně Kasíkové, Kateřině Rampasové a Evě Pelantové, které pomáhaly s organizací a zajistily tak bezproblémový průběh úspěšné akce.

Datum vložení: 3. 6. 2019 11:02
Datum poslední aktualizace: 15. 1. 2020 11:11

6. 4. 2020

Bude většinou jasno až skoro jasno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Mobilní rozhlas zdarma

Přihlašte se k odběru informací emailem, telefonem nebo prostřednictvím aplikace. K odběru se můžete přihlásit zde

Mobilní rozhlas

KORONAVIRUS

Souhrnné informace pro občany najdete zde

Své dotazy k nouzovému stavu a místním opatřením směřujte na Komisi pro ohrožení Karlštejna prostřednictvím aplikace mobilní rozhlas.

Ilustrační foto Unsplash