Filmová místa Městyse Karlštejn

Císařská louka

Chystáte se k nám na výlet? Nezapomeňte navštívit všechna filmová místa v našem městysi a jeho okolí.

Zažijte Karlštejn jinak. Projděte se po místech, kde se natáčely legendární filmové hity a zažijte jejich autentickou atmosféru. Seznam filmových míst Městyse Karlštejn a jeho okolí najdete zde.

Datum vložení: 17. 4. 2019 12:30
Datum poslední aktualizace: 17. 4. 2019 13:09

2.3.2021 18:43

3,1 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 28. března 2021 nouzový stav.

Ůřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn jsou omezeny z důvodu vládního nařízení. Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash