Hledáme dobrovolnice na šití roušek

Pomozte

Pomozte, prosím.

Vážení spoluobčané,

přestože Úřad městyse Karlštejn se od 27. února snaží zajistit ochranné prostředky a zažádal také krizové řízení MěÚ Beroun o poskytnutí ochranných prostředků pro občany i zaměstnance, zatím jich je v celé zemi nedostatek. Aktuálně by občané nad 70 let neměli vůbec vycházet z domova, nicméně uvítáme pomoc každé dobrovolnice (nebo dobrovolníka 😷), který pomůže s šitím roušek pro seniory z Karlštejna. V případě, že chcete pomoci, volejte, prosím, čísla 725 894 405, 724 211 074.

Zde odkaz, jak ušít roušku doma

Děkujeme.

Datum vložení: 17. 3. 2020 12:39
Datum poslední aktualizace: 17. 3. 2020 12:54

9. 8. 2020

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 28 až 32°C. Noční teploty 18 až 14°C.

Do areálu městyse se 26. června vrátí oblíbené letní kino. Promítat budeme každý pátek až do 28. srpna za každého počasí. Program zde

program

FILMOVÉ LÉTO

Kompletní program zde

Letní kino

FESTIVAL V ULICÍCH

Festival v ulicích v novém termínu!

Letošní přehlídka pouličního umění se uskuteční v náhradním termínu, 26. září 2020. Přihlásit se můžete zde

Děkujeme za podporu Středočeskému kraji.