Hledáme logo 70 let Městyse Karlštejn

Foto: Martin Trenkler

Hlasujte v anketě a vyberte nejlepší logo oslav

Vážení spoluobčané.

V roce 2022 si naše obec připomene 70 let od svého vzniku. Jak víte, obec s názvem Karlštejn vznikla v roce 1952 sloučením několika obcí. Jubileum je vhodnou příležitostí k publicitě, k připomenutí karlštejnské historie a jejího významu nejen v rámci Středočeského kraje. Rádi bychom výročí komunikovali směrem k občanům i k návštěvníkům a věříme, že nám chystané akce nepřekazí žádná vládní omezení. Dovolujeme si Vám zaslat 7 návrhů loga jubilea. Logo bude používáno v souvislosti s výročím na tiskovinách a na našem webu. Máme v úmyslu také vydat limitovanou edici pamětních mincí.

Pokud máte zájem, hlasujte v následující anketě a pomozte nám vybrat logo 70 let Městyse Karlštejn. Texty u loga ještě můžou být změněny a neprošly žádnou jazykovou korekturou. Nyní jde o výtvarnou podobu, o subjektivní pocit, jaký ve Vás návrh vyvolává zejména z estetického hlediska. Jinými slovy - zda se Vám ten který návrh líbí nebo ne :-) Děkujeme za Vaši účast v anketě a o zájem o dění v naší obci.

ANKETA LOGO 70 LET

Datum vložení: 21. 7. 2021 10:03