Karlštejn bude letos bez Adventních oslav

Advent 2020

Vládní nařízení nedovoluje akce s větším počtem účastníků pořádat.

Tradiční karlštejnský Advent letos nebude. Po loňském úspěchu andělů na chůdách a každoročním pěveckém vystoupení karlštejnských dětí si budeme muset na společné setkávání u muzea betlémů rok počkat. Platné krizové opatření vlády ČR  zakazuje konání akcí s účastí více než 6 osob a mimo jiné také zpěv více než 5 lidí současně. I kdyby se Česko přeplo do Vánoc na stupeň 3 dle tabulky PES, adventních oslav by se mohlo najednou účastnit nejvíce 50 osob, což je zlomek běžného počtu účastníků karlštejnského Adventu.

Věříme, že se u stromečku na karlštejnském náměstí znovu setkáme v prosinci 2021. Přejeme Vám hodně zdraví.

Městys Karlšetjn

Datum vložení: 23. 11. 2020 10:42
Datum poslední aktualizace: 23. 11. 2020 10:59

17. 1. 2021

oblacnosesnezenim

Bude polojasno až oblačno, ojediněle sněhové přeháňky. Denní teploty -7 až -3°C. Noční teploty -8 až -12°C, ojediněle až -17°C.

Na úřad v roušce

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 22. ledna 2021 nouzový stav.

Do odvolání jsou omezeny úřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn včetně matriky

Na úřad v roušce

Seznam odběrových míst najdete zde

Foto: Unsplash