Karlštejn má 3. nejlepší web v kraji

Zlatý erb 2020 - starosta Petr Rampas, Jitka Hajžmanová, manažerka soutěže Zlatý erb a místostarosta Janis Sidovský, který má web městyse na starost

Městys Karlštejn soutěžil poprvé a hned vstoupil na stupně vítězů.

Ceny 22. ročníku krajského kola soutěže Zlatý erb 2020 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí znají své vítěze.

„Ve Středočeském kraji pozitivně vnímáme obměnu soutěžících, z komunikace s některými z přihlášených zjišťujeme, že mají zájem o získání informace, zda webové stránky vyhovují všem požadavkům, ať splnění zákonem stanovených povinných informací, bezbariérové přístupnosti i nezanedbatelné přehlednosti. Oproti loňskému roku nejen ve Středočeském kraji došlo k nárůstu přihlášených elektronických služeb, které významně usnadňují komunikaci občana s úřadem“ uvedla v souvislosti s vyhlášením výsledků paní Jaroslava Pokorná Jermanová, hejtmanka Středočeského kraje. V rámci letošního ročníku krajského kola soutěže bylo ve Středočeském kraji přihlášeno celkem 43 projektů, soutěžilo 7 měst, 14 obcí a 22 projektů v kategorii elektronické služby a projekty Smart City.

Pořadí soutěžících

Města

1. Odolena Voda
  2. Neratovice
  3. Králův Dvůr

Obce

1. Chrášťany
  2. Drahelčice
  3. Karlštejn

V souvislosti s aktuální situací v důsledku „covid“ se nekonal tradiční slavnostní ceremoniál v sále Zastupitelstva Středočeského kraje v budově Krajského úřadu Středočeského kraje. Ceny vítězům přímo v regionu předali hlavní pořadatel soutěže a zástupce hodnotitelské komise krajského kola soutěže Zlatý erb.

Datum vložení: 21. 10. 2020 10:01
Datum poslední aktualizace: 21. 10. 2020 10:29

4. 12. 2020

zatazeno

Bude oblačno až zataženo. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Na úřad v roušce

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. Celý text opatření čtěte zde

Do odvolání jsou omezeny úřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn včetně matriky, čtěte zde

Na úřad v roušce