Karlštejn má nové Infocentrum

Turistické a informační centrum najdete přímo pod hradem u muzea betlémů

Infocentrum U betléma se nachází v centru Městyse Karlštejn a v létě je otevřeno každý den od 9:00 do 19:00.

K dispozici je unikátní mapa s obrázky všech zajímavých míst a pamětihodností v širokém okolí. Infocentrum poskytuje informace pro návštěvníky, tipy na výlety, kulturní a sportovní akce.

Samozřejmostí je bezplatné wifi a toalety.

Občerstvit se můžete v přilehlé kavárně U betléma a navštívit muzeum betlémů.

Datum vložení: 13. 7. 2020 11:16
Datum poslední aktualizace: 13. 7. 2020 11:22

4. 8. 2020

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, ráno místy vydatný déšť, během dne místy přeháňky nebo déšť, na JV ojediněle i bouřky. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Do areálu městyse se 26. června vrátí oblíbené letní kino. Promítat budeme každý pátek až do 28. srpna za každého počasí. Program zde

program

FILMOVÉ LÉTO

Kompletní program zde

Letní kino

FESTIVAL V ULICÍCH

Festival v ulicích v novém termínu!

Letošní přehlídka pouličního umění se uskuteční v náhradním termínu, 26. září 2020. Přihlásit se můžete zde

Děkujeme za podporu Středočeskému kraji.