...
Městys Karlštejn

Karlštejn slaví jubileum

logo 70 let

Pošlete nám fotografie, které vyprávějí náš společný příběh

Dobrý den,

jak už víte, městys Karlštejn si letos připomíná 70. let od vzniku svého názvu. Obec sice existovala už ve 14. století za doby císaře Karla IV., ale jako seskupení několika vesniček v podhradí. Jednotný název Karlštejn, podle stejnojmenného hradu, získala oficiálně až v roce 1952. Oslavy budou probíhat po celý rok, zvlášť proto, že až do jara nebylo možné akce pořádat a plánovalo se spíš s otazníkem. 

Jednou z akcí, kterou bychom chtěli jubileum připomenout, je venkovní výstava fotografií ze 70 leté historie naší obce. Budeme rádi, když se do výstavy zapojíte a poskytnete nám snímky, které vyprávějí náš 70 letý příběh. Můžou zachycovat významné i všední momenty, jde o okamžiky, které se vryly do vzpomínek a psaly naše společné osudy. 

Fotografie můžete v úředních hodinách přinést na Úřad městyse Karlštejn, kde je ofotíme a hned vrátíme, nebo je můžete poslat elektronicky přes Uschovna.cz anebo na email mistostarosta1@obeckarlstejn.cz 

Prosíme, podívejte se do svých alb během příštích týdnů, rádi bychom výběr ukončili 5. května 2022 a následně fotografie vystavili na panelech náměstí. 

S pozdravem

Petr Rampas

starosta

Datum vložení: 13. 4. 2022 12:09
Datum poslední aktualizace: 13. 4. 2022 12:10
Autor: Správce Webu

Aktuální teplota

12.4.2023 17:31

Aktuální teplota:

--- °C

Chodník

EU Hasiči

Hasičská technika pro JSDH Karlštejn

HASIČSKÁ TECHNIKA PRO JSDH KARLŠTEJN je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je pořízení moderní cisternové automobilové stříkačky, která zvýší akceschopnost jednotky pro výkon činností spojených s extrémním suchem.

Kompostujeme

Překlad (translations)

Czech English French German Hungarian Italian Polish Russian Slovak Spanish

Facebook

Projekty

Cestovni ruch

 

Chodník

 

 

 

Mobilní rozhlas

Chcete zdarma dostávat informace o dění v obci, o odstávkách elekřiny nebo hlasovat v anketách? přihlašte se k odběru Munipolis (dříve Mobilní rozhlas). Přihlašte se k odběru online

Munipolis

 

mapa