Karlštejnský Advent 2019

Advent 19

Tradiční Advent na náměstí se koná 1. a 22. prosince od 14:00 do 18:00 hodin.

Bohatý program pro celou rodinu, ohnivé kejkle, hudební vystoupení, soutěž o nejlepší cukroví i historický jarmark. To vše nabídne každoroční Karlštejnský Advent v podhradí.

Zde najdete podrobný program.

Pokud k nám cestujete autem, zaparkujete na centrálním parkovišti. Pohodlná je také cesta vlakem, která trvá pouhých 10 minut z Berouna a 30 minut ze Smíchovského nádraží v Praze.

Partnery Karlštejnského Adventu jsou Náš region a Český rozhlas. Děkujeme za podporu Středočeskému kraji.

Náš regionČeský rozhlas RegionStředočeský kraj

ADVENT_Karlstejn_2019_OKOK.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 776,49 kB
Datum vložení: 19. 11. 2019 9:39
Datum poslední aktualizace: 19. 11. 2019 10:51

2.3.2021 18:49

3,1 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 28. března 2021 nouzový stav.

Ůřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn jsou omezeny z důvodu vládního nařízení. Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash