Karlštejnský advent už v neděli

Andělé na chůdách

Andělé na chůdách, Pavel Zedníček, soutěž o nejlepší cukroví, ohnivá show a spousta zábavy. Zlatá neděle 22.12. od 14:00 do 17:00 na Karlštejně. Vstup zdarma!

Tradiční advent zve malé i velké diváky na kouzelné odpoledne na náměstí městyse Karlštejn.

Program:

14:00 vystoupení karlštejnských dětí

14:20 Andělé na chůdách

14:50 Živý betlém a skupina Proměny

15:20 Staropražské Vánoce - skupina Třehusk

15:50 Adventní zdravice rychtáře a kastelána, naražení soudku s karlštejnským pivem Karlíček

16:00 Pavel Zedníček vyhlásí nejlepší karlštejnské cukroví

16:10 děti MŠ Karlštejn

16:20 Andělské hry

16:50 Ohnivé kejkle metačů ohně

Parkování je možné na centrálním parkovišti, vlakem se k nám z Prahy a z Berouna dostanete každou půlhodinu.

Advent je součástí Karlštejnských kulturních slavností a je podporován Středočeským krajem.

Foto: Cirkus trochu jinak, Lenka Hatašová (P.Zedníček) a Unsplash

Datum vložení: 16. 12. 2019 11:17
Datum poslední aktualizace: 14. 1. 2020 9:37

2.3.2021 17:30

3,1 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 28. března 2021 nouzový stav.

Ůřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn jsou omezeny z důvodu vládního nařízení. Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash