Kemp Karlštejn má nový web

Web kemp

Do nové sezóny vstupujeme s novým webem!

Oblíbený Kemp Karlštejn dnes otevřel pro veřejnost a do nové sezóny vstoupil s novým webem. Městys Karlštejn, který je zřizovatelem kempu, připravil přehlednější a modernější webovou prezentaci, kde zájemci o pobyt najdou všechny potřebné informace i fotografie nebo tipy na výlety.

O kempování na břehu Berounky je dlouhodobě velký zájem, loňský rok například patřil mezi rekordní, pokud jde o počet ubytovaných. Zájem roste především u domácích návštěvníků, kteří pobyt spojují s výlety v Berounském regionu.

Datum vložení: 24. 5. 2021 11:37
Datum poslední aktualizace: 24. 5. 2021 11:43