Knihovna zdarma na nádraží Karlštejn

Photo by Iñaki del Olmo on Unsplash

Stanice Karlštejn otvírá bezplatnou knihovnu pro všechny zájemce o literaturu.

Jak knihovna funguje: vyberete si knihu dle vlastního zájmu a po přečtení ji vrátíte buď na stanici v Karlštejně nebo na jiném nádraží v České republice. Vše je zdarma!

Knihy můžete do veřejné knihovny věnovat a potěšit tak všechny zájemce o literaturu.

Knihovna na stanici Karlštejn

Datum vložení: 29. 3. 2019 12:24
Datum poslední aktualizace: 29. 3. 2019 13:02

2.3.2021 18:55

3,1 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 28. března 2021 nouzový stav.

Ůřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn jsou omezeny z důvodu vládního nařízení. Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash