Letní akce na hradě Karlštejn

Akce hrad 2021

Klenot české země láká na tradiční Hradozámeckou noc i na kafe s kastelánem.

Hrad Karlštejn je sice stále v částečné rekonstrukci, nicméně návštěvníky vítá a připravil pro ně řadu zajímavých akcí. Vedle oblíbeného a často vyprodaného  Kafe s kastelánem se v létě bude konat také tradiční Hradozámecká noc, a to v novém termínu, 31. července 2021.

Novinkou letošního léta jsou speciální večerní prohlídky Karlštejn na prodej aneb večer s Harrym Jelínkem.

Snad někdy ve 30. letech 20 století prodal hrad Karlštejn. Údajně prodal i tramvajovou linku č. 1 v Praze a mnohé další. Kuriózní podvodník, žurnalista, falešný nakladatel a milovník žen. To vše byl Harry Jelínek. Je Vám to jméno povědomé?

Dosud neprodejný státní hrad Karlštejn, pro Vás připravil ve spolupráci s Divadlem Navětvi mimořádné a netradiční večerní prohlídky.

Každou večerní středu v červenci a srpnu se můžete stát hosty doktora barona Harryho Jelínka. Projděte se spolu s Harrym jeho "rodovým sídlem", nechte se přenést se do doby první republiky a přijměte pozvání na neobvyklou aukci.

A kdo ví? Třeba to budete právě Vy, kdo si domů odnesete kupní smlouvu na Karlštejn.

Datum vložení: 14. 6. 2021 9:05
Datum poslední aktualizace: 14. 6. 2021 9:14