Letní kino Karlštejn promítá od 2. července

Ilustrační foto Unsplash

Filmová klasika a divácké hity až do konce prázdnin

Oblíbené Letní kino Karlštejn přivítá své diváky letos poprvé v pátek 2. července. Na programu je dobrodružný film pro celou rodinu Ježek Sonic a vstup je zdarma!

Pravidelné promítání se bude vedle Úřadu městyse Karlštejn konat každý pátek až do konce prázdnin. Začátek je obvykle po setmění, časy sledujte na přiloženém plakátu.

Těšit se můžete na filmovou klasiku Mamma Mia! nebo Pomáda i na divácké hity jako například Jak vycvičit draka 3. Vstupné je pro děti 40 Kč, pro dospělé 80 Kč.

Letní kino dodržuje všechna aktuálně platná hygienická opatření stanovená ministerstvem zdravotnictví. Jejich znění se stále mění, a tak doporučujeme sledovat Covid portál, kde by měly být zveřejňovány nejnovější verze nařízení. Předem se nedá odhadnout, co bude nebo nebude platit.

Datum vložení: 25. 6. 2021 9:26
Datum poslední aktualizace: 20. 7. 2021 12:25

16.7.2021 08:42

Letní kino Karlštejn promítá od 2. července!

Letní kino

Od 2. července promítá Letní kino Karlštejn!