Letní kino úspěšně zahájeno

Plné hlediště letního kina otevřelo letošní filmovou sezónu.

Tradiční filmovou přehlídku letos otevřel animovaný hit Jak vycvičit draka 3. Zaplněné hlediště si užilo první letní promítání v příjemné teplotě a vytvořilo prázdninovou atmosféru, která každý pátek bude patřit oblíbeným snímkům domácí a světové produkce. Už v pátek 3. července diváky čeká skvělá česká komedie VLASTNÍCI.

Kompletní program Letního kina Karlštejn najdete zde

Datum vložení: 27. 6. 2020 11:56
Datum poslední aktualizace: 27. 6. 2020 12:23

5.3.2021 14:37

5 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 28. března 2021 nouzový stav.

Ůřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn jsou omezeny z důvodu vládního nařízení. Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash