Máme 2. nejlepší prezentaci pro turisty v České republice!

Logo Zlatý erb

S potěšením oznamujeme, že Městys Karlštejn získal další ocenění v soutěži Zlatý erb a to v rámci celostátního kola!

Tentokrát jsme jako jediná obec Středočeského kraje vystoupili na stupně vítězů v kategorii Nejlepší turistická prezentace roku 2020. Cenu ministryně pro místní rozvoj za 2. místo v České republice převzal jménem městyse místostarosta Janis Sidovský z rukou poslance a vítěze Světového poháru ve skocích na lyžích, Jakuba Jandy.

První ocenění jsme dříve získali za 3. místo v rámci webu samospráv Středočeského kraje. To dnešní je o to významnější, že jde o 2. pozici v rámci celé ČR. Navíc jsme se tak vysoko umístili jako jediný městys – na 1. místě jsou Mariánské Lázně a na 3. je Brno.

Celkem bylo hodnoceno 62 webových prezentací města a obcí.

Náš web prošel jako celá naše komunikace s veřejností proměnou na začátku minulého roku, soutěže Zlatý erb jsme se účastnili vůbec poprvé a hned jsme získali 2 ceny.

Datum vložení: 9. 12. 2020 16:16
Datum poslední aktualizace: 9. 12. 2020 18:48

24.5.2022 05:53

16,8 °C

Pomoc Ukrajině

Karlštejn pomáhá Ukrajině v koordinaci s dalšími obcemi Berounska. Děkujeme všem občanům za spolupráci, obětavost a nezištnou pomoc. Zde můžete nabídnout i vyhledat způsob pomoci:  nasiukrajinci.cz.

Kontakt na krajské asistenční centrum:

UKUK2