Máme 2. nejlepší prezentaci pro turisty v České republice!

Logo Zlatý erb

S potěšením oznamujeme, že Městys Karlštejn získal další ocenění v soutěži Zlatý erb a to v rámci celostátního kola!

Tentokrát jsme jako jediná obec Středočeského kraje vystoupili na stupně vítězů v kategorii Nejlepší turistická prezentace roku 2020. Cenu ministryně pro místní rozvoj za 2. místo v České republice převzal jménem městyse místostarosta Janis Sidovský z rukou poslance a vítěze Světového poháru ve skocích na lyžích, Jakuba Jandy.

První ocenění jsme dříve získali za 3. místo v rámci webu samospráv Středočeského kraje. To dnešní je o to významnější, že jde o 2. pozici v rámci celé ČR. Navíc jsme se tak vysoko umístili jako jediný městys – na 1. místě jsou Mariánské Lázně a na 3. je Brno.

Celkem bylo hodnoceno 62 webových prezentací města a obcí.

Náš web prošel jako celá naše komunikace s veřejností proměnou na začátku minulého roku, soutěže Zlatý erb jsme se účastnili vůbec poprvé a hned jsme získali 2 ceny.

Datum vložení: 9. 12. 2020 16:16
Datum poslední aktualizace: 9. 12. 2020 18:48

17. 1. 2021

oblacnosesnezenim

Bude polojasno až oblačno, ojediněle sněhové přeháňky. Denní teploty -7 až -3°C. Noční teploty -8 až -12°C, ojediněle až -17°C.

Na úřad v roušce

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 22. ledna 2021 nouzový stav.

Do odvolání jsou omezeny úřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn včetně matriky

Na úřad v roušce

Seznam odběrových míst najdete zde

Foto: Unsplash