Máme pro Vás rouškovník

Rouškovník

Děkujeme všem za sousedskou pomoc.

Vážení spoluobčané,

zdravíme Vás v nelehké době. Chceme velmi poděkovat všem, kdo začali spontánně sousedsky pomáhat ostatním. Děkujeme dobrovolnicím z hradu i z podhradí, které nám dodávají desítky roušek pro karlštejnské občany. S jejich distribucí pokračujeme už třetí den a může se stát, že se někde nedozvoníme, a proto roušku nepředáme. Pokud je to Váš případ, neváhejte se nám ozvat, rádi se stavíme znovu anebo roušku předáme Vašim blízkým. Určitě najdeme způsob, jak roušku dopravit.

Pro všechny, kdo roušku potřebují, jsme dnes zřídili v podloubí Úřadu městyse Karlštejn rouškovník. Zde si můžete vzít roušky dle osobní potřeby. Opět - může se stát, že příjdete ve chvíli, kdy všechny tašky s rouškami budou rozebrané. Máme je ale v zásobě jak na úřadě, tak u Městské policie, takže stačí informaci předat a stav bude doplněn. Snažíme se udělat vše, co můžeme, abyste věděli, že jsme v této situaci s Vámi. Pro komunikaci použijte telefonní čísla 725 894 405, 724 211 074.

Připomínáme, že nyní nemusíte platit poplatky za odpady (popelnice). Splatnost byla prodloužena do 30. června 2020 a popelnice Vám bude vyvážena i po 1. dubnu se samolepkou z roku 2019, není důvod se obávat, že by Vaše popelnice zůstaly plné. Stejně tak nyní nemusíte platit místní poplatek za psy, ani další poplatky dle vyhlášky 001 /2020. Vše je splatné až k 30. červnu 2020.

Pokud potřebujete Vy nebo Vaši blízcí pomoci s nákupem, dopravou léků a podobně, máme tu dalšího dobrovolníka, Tomáše Kolaříka. Můžete jej kontaktovat na telefonním čísle 602 311 082.

Na závěr Vás chceme požádat - ne každý používá mobilní rozhlas nebo má přístup na web městyse nebo na náš Facebookový profil. Pomozte nám informovat své rodiče, prarodiče a další blízké. Jsme v tom společně.

Komise pro ohrožení Městyse Karlštejn

Datum vložení: 20. 3. 2020 13:58
Datum poslední aktualizace: 20. 3. 2020 13:59

6. 4. 2020

Bude většinou jasno až skoro jasno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Mobilní rozhlas zdarma

Přihlašte se k odběru informací emailem, telefonem nebo prostřednictvím aplikace. K odběru se můžete přihlásit zde

Mobilní rozhlas

KORONAVIRUS

Souhrnné informace pro občany najdete zde

Své dotazy k nouzovému stavu a místním opatřením směřujte na Komisi pro ohrožení Karlštejna prostřednictvím aplikace mobilní rozhlas.

Ilustrační foto Unsplash