Mateřská škola otevře 25. května 2020

Ilustrační foto Markus Spiske / Unsplash

Karlštejnské děti se vrátí do školky ve dvou etapách.

Dle rozhodnutí krizové komise Městyse Karlštejn ze dne 11.05.2020 a na základě konzultace s vedením Základní a Mateřské školy Karlštejn se za přísných hygienických nařízení a vládou ČR doporučených opatření otevře Mateřská škola dne 25. května 2020 pro předškolní děti (12 dětí).

Dne 04.06.2020 následně komise vyhodnotí provoz MŠ z hlediska organizace a možností dodržování podmínek nařízení vlády. V případě, že bude možné splnit veškeré podmínky, bude Mateřská škola otevřena pro všechny děti dne 15. června 2020, a to na jeden měsíc.

Datum vložení: 14. 5. 2020 9:30
Datum poslední aktualizace: 14. 5. 2020 9:31

9. 8. 2020

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 28 až 32°C. Noční teploty 18 až 14°C.

Do areálu městyse se 26. června vrátí oblíbené letní kino. Promítat budeme každý pátek až do 28. srpna za každého počasí. Program zde

program

FILMOVÉ LÉTO

Kompletní program zde

Letní kino

FESTIVAL V ULICÍCH

Festival v ulicích v novém termínu!

Letošní přehlídka pouličního umění se uskuteční v náhradním termínu, 26. září 2020. Přihlásit se můžete zde

Děkujeme za podporu Středočeskému kraji.