Mateřská škola otevře 25. května 2020

Ilustrační foto Markus Spiske / Unsplash

Karlštejnské děti se vrátí do školky ve dvou etapách.

Dle rozhodnutí krizové komise Městyse Karlštejn ze dne 11.05.2020 a na základě konzultace s vedením Základní a Mateřské školy Karlštejn se za přísných hygienických nařízení a vládou ČR doporučených opatření otevře Mateřská škola dne 25. května 2020 pro předškolní děti (12 dětí).

Dne 04.06.2020 následně komise vyhodnotí provoz MŠ z hlediska organizace a možností dodržování podmínek nařízení vlády. V případě, že bude možné splnit veškeré podmínky, bude Mateřská škola otevřena pro všechny děti dne 15. června 2020, a to na jeden měsíc.

Datum vložení: 14. 5. 2020 9:30
Datum poslední aktualizace: 14. 5. 2020 9:31