Městys Karlštejn má novou obřadní síň

Nová obřadní síň

Občané i návštěvníci Karlštejna mají nový sál pro slavnostní příležitosti.

Místnost v 1. patře úřadu městyse bude od poloviny května používána jako reprezentační prostor s výhledem na hrad Karlštejn. Uskuteční se tu tradiční vítání občánků, svatební obřady nebo významná společenská setkání, jako například udělení čestného občanství. Nová obřadní síň je obložena patinovaným dubovým dřevem a vybavena stylovým nábytkem. Původní místnost určená k obřadům bude sloužit zájmové činnosti dětí z mateřské školky a rádi bychom ji otevřeli také pro společenské aktivity seniorů.

Informace o svatbách na Karlštejně najdete zde

Datum vložení: 3. 5. 2019 13:32
Datum poslední aktualizace: 20. 5. 2019 14:37

23. 9. 2019

Bude polojasno až oblačno, na Z a JZ místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 17 až 21°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Mobilní rozhlas zdarma

Přihlašte se k odběru informací emailem, telefonem nebo prostřednictvím aplikace. K odběru se můžete přihlásit zde

Mobilní rozhlas

Autokemp Karlštejn už má otevřeno! Bližší informace zde