Městys Karlštejn má novou obřadní síň

Nová obřadní síň

Občané i návštěvníci Karlštejna mají nový sál pro slavnostní příležitosti.

Místnost v 1. patře úřadu městyse bude od poloviny května používána jako reprezentační prostor s výhledem na hrad Karlštejn. Uskuteční se tu tradiční vítání občánků, svatební obřady nebo významná společenská setkání, jako například udělení čestného občanství. Nová obřadní síň je obložena patinovaným dubovým dřevem a vybavena stylovým nábytkem. Původní místnost určená k obřadům bude sloužit zájmové činnosti dětí z mateřské školky a rádi bychom ji otevřeli také pro společenské aktivity seniorů.

Informace o svatbách na Karlštejně najdete zde

Datum vložení: 3. 5. 2019 13:32
Datum poslední aktualizace: 20. 5. 2019 14:37

2.3.2021 17:24

3,4 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 28. března 2021 nouzový stav.

Ůřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn jsou omezeny z důvodu vládního nařízení. Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash