Městys Karlštejn má novou obřadní síň

Nová obřadní síň

Občané i návštěvníci Karlštejna mají nový sál pro slavnostní příležitosti.

Místnost v 1. patře úřadu městyse bude od poloviny května používána jako reprezentační prostor s výhledem na hrad Karlštejn. Uskuteční se tu tradiční vítání občánků, svatební obřady nebo významná společenská setkání, jako například udělení čestného občanství. Nová obřadní síň je obložena patinovaným dubovým dřevem a vybavena stylovým nábytkem. Původní místnost určená k obřadům bude sloužit zájmové činnosti dětí z mateřské školky a rádi bychom ji otevřeli také pro společenské aktivity seniorů.

Informace o svatbách na Karlštejně najdete zde

Datum vložení: 3. 5. 2019 13:32
Datum poslední aktualizace: 20. 5. 2019 14:37

6. 4. 2020

Bude většinou jasno až skoro jasno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Mobilní rozhlas zdarma

Přihlašte se k odběru informací emailem, telefonem nebo prostřednictvím aplikace. K odběru se můžete přihlásit zde

Mobilní rozhlas

KORONAVIRUS

Souhrnné informace pro občany najdete zde

Své dotazy k nouzovému stavu a místním opatřením směřujte na Komisi pro ohrožení Karlštejna prostřednictvím aplikace mobilní rozhlas.

Ilustrační foto Unsplash