Místní opatření v souvislosti se stavem nouze

foto Martin Trenkler

Věnujte, prosíme, pozornost, následujícím informacím.

Vážení spoluobčané,

v souvislosti se stavem nouze, který až do 12. dubna 14:00 vyhlásila vláda České republiky v souvislosti s pandemií COVID-19, Městys Karlštejn přijal následující opatření.

• Od pondělí 16. března 2020 se do odvolání uzavírá mateřská školka Karlštejn.
  • Splatnost místních poplatků za psy a odpady je prodloužena do 30. června 2020.
  • Splatnost poplatků za užívání veřejného prostranství k umístění hostinských zahrádek, přenosných reklamních zařízení a přenosných zařízení pro vystavení zboží a za další způsoby užití veřejného prostranství dle vyhlášky 001/2020 je prodloužena do 30. června 2020.

Žádáme občany, aby v komunikaci s Úřadem městyse Karlštejn používali především telefonický a elektronický kontakt. Žádáme občany, aby k platbám poplatků používali zejména bankovní převod.

Poplatek se platí na učet obce číslo 363766339 / 0800. Variabilní symbol je Vaše číslo popisné.

Další informace o poplatcích najdete zde

Městys Karlštejn dále nabízí pomoc v podobě donášky potravin osobám v karanténě na území Městyse Karlštejn. Pokud jste v karanténě a o nabídku pomoci byste měli zájem, kontaktujte nás telefonem na čísle 311 681 213 v pracovních dnech 8:00 - 16:00, o víkendu můžete v této věci kontaktovat Městskou policii, číslo 603 497 107. Kdykoliv můžete použít email mistostarosta1@obeckarlstejn.cz

Petr Rampas, starosta

Datum vložení: 13. 3. 2020 9:18
Datum poslední aktualizace: 13. 3. 2020 9:24

16.7.2021 08:42

Letní kino Karlštejn promítá od 2. července!

Letní kino

Od 2. července promítá Letní kino Karlštejn!