Místní poplatky 2021

Ilustrační foto Unsplash

Výše poplatků zůstává beze změn

Vážení spoluobčané,

místní poplatek za komunální odpad se platí vždy pro období́ od 1. ledna do 31. prosince.

Poplatek platí osoba s trvalým pobytem v obci Karlštejn nebo majitel stavby určené k bydlení, kde není přihlášena k trvalému pobytu žádná osoba.

Poplatek se platí na učet obce číslo 363766339/0800. Dle nařízení vlády ČR upřednostňujeme bezhotovostní platbu.

Způsob úhrady místního poplatku

• převodním příkazem, variabilní symbol je Vaše číslo popisné
  • platba v hotovosti vzhledem k nouzovému stavu a mimořádným opatřením není možná do odvolání

Výběr poplatků bude zahájen 1. února 2021.

Splatnost poplatků za odpad a za psy a všech dalších místních poplatků je 31. března 2021.

Oba poplatky lze zaplatit současně.

Podrobné informace včetně sazebníku najdete zde

Datum vložení: 18. 1. 2021 14:20
Datum poslední aktualizace: 18. 1. 2021 14:22

2.3.2021 18:55

3,1 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 28. března 2021 nouzový stav.

Ůřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn jsou omezeny z důvodu vládního nařízení. Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash