Místní poplatky za psy 2020

Ilustrační foto Alvan Nee / Unsplash

Od 1. února můžete zaplatit poplatky za psy. Výše poplatku se nezměnila. Poslední termín splatnosti poplatku je 31. března 2020.

Místní poplatek ze psů zůstává ve stejné výši a nová vyhláška navíc přinesla zvýhodnění pro občany starší 65 let. Pokud jdou držiteli psa, zaplatí pouze 50Kč za kalendářní rok.

Sazba poplatku za kalendářní rok činí:

a)  za jednoho psa .........................................................................................100 Kč,

b)  za druhého a každého dalšího psa téhož držitele ..................................150 Kč,

c)  za psa, jehož držitelem je osoba starší 65 let ...........................................50 Kč,

d)  za druhého a každého dalšího psa téhož držitele, kterým je osoba

starší 65 let ...................................................................................100 Kč.

Poplatek se platí na učet obce číslo 363766339/0800 nebo osobně na pokladně obecního úřadu.

Způsob úhrady místního poplatku

• převodním příkazem, variabilní symbol je Vaše číslo popisné
  • v hotovosti na pokladně úřadu městyse Karlštejn v úředních hodinách

Platnou vyhlášku najdete zde

Dovolujeme si ještě připomenout povinné označování psů od 1. ledna 2020. Všechny informace najdete zde.

Datum vložení: 10. 2. 2020 13:02
Datum poslední aktualizace: 10. 2. 2020 13:26