Muzeum betlémů ruší oslavu, letos nebude ani vinobraní

Muzeum betlémů

Omezení pořádání hromadných akcí a pravidla pro segmentování lidí, kteří by se akcí učastnili, nedovoluje letos uskutečnit ani Karlštejnské vinobraní, ani Festival v ulicích ani oslavu 25. výročí založení Muzea betlémů. Děkujeme za pochopení.

Datum vložení: 16. 9. 2020 11:16
Datum poslední aktualizace: 16. 9. 2020 11:19

27. 1. 2021

zatazeno

Bude oblačno až zataženo, ojediněle slabé sněžení, na západě k večeru místy sněžení. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty -1 až -5°C.

Na úřad v roušce

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 14. února 2021 nouzový stav.

Do odvolání jsou omezeny úřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn včetně matriky

Na úřad v roušce

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash