Na úřad jen v roušce

rouška

Od 1. září vstupuje v platnost mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví.

Dovolujeme si Vás informovat, že od 1. září 2020 vstupuje v platnost mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví vydané k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS- CoV-2. Celé znění opatření najdete v příloze této zprávy.

Zavádí se povinnost nosit ochranné prostředky dýchacích cest ve vnitřních prostorech staveb, a to v místnostech, ve kterých vykonávají svoji činnost orgány veřejné moci a správní orgány, tedy tam, kde se nejvíce potkávají lidé, a to zejména cizí lidé, kteří nejsou součástí jedné rodiny. Obdobně se zavádí povinnost nosit ochranné prostředky dýchacích cest v prostředcích veřejné dopravy a při dopravě autobusem.

Z tohoto důvodu je do odvolání vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky možný pouze s ochranným prostředkem dýchacích cest (rouška, šála, šátek) a to v úředních hodinách: pondělí a středa 8:00 - 17:00 hodin. K platbám doporučujeme bezhotovostní kontakt (bankovní převod) a k pokládání dotazů doporučujeme elektronický kontakt (info@obeckarlstejn.cz)

Děkujeme za pochopení

S přáním hodně zdraví

Mimořádné opatření

Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-1-9-2020-do-odvolani-1.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 238,24 kB
Datum vložení: 31. 8. 2020 12:04
Datum poslední aktualizace: 31. 8. 2020 12:06

25.5.2022 15:31

19,4 °C

Pomoc Ukrajině

Karlštejn pomáhá Ukrajině v koordinaci s dalšími obcemi Berounska. Děkujeme všem občanům za spolupráci, obětavost a nezištnou pomoc. Zde můžete nabídnout i vyhledat způsob pomoci:  nasiukrajinci.cz.

Kontakt na krajské asistenční centrum:

UKUK2