Nabídka od Finančního úřadu

Ilustrační foto Unsplash

Finanční úřad pro Středočeský kraj zveřejňuje telefonní čísla, na kterých Vám nabízí informace a pomoc s vyplněním daňových přiznání k dani z nemovitých věcí tak, abyste nemuseli podstupovat rizika spojená s dopravou a osobní přítomností na finančním úřadě a jeho územních pracovištích včetně Berouna.

Potřebné kontakty najdete v přiloženém souboru NECHOĎTE – VOLEJTE – PODEJTE. Pro otevření PDF dokumentu budete potřebovat specializovaný software, například Adobe Reader. Software je bezplatný a instaluje se velmi snadno. Můžete si jej stáhnout z webové stránky Adobe kliknutím na ikonu „Get Adobe Reader“.

Letak_NECHODTE_VOLEJTE_PODEJTE.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 52,96 kB
Datum vložení: 30. 12. 2020 13:34
Datum poslední aktualizace: 30. 12. 2020 13:36

17. 1. 2021

oblacnosesnezenim

Bude polojasno až oblačno, ojediněle sněhové přeháňky. Denní teploty -7 až -3°C. Noční teploty -8 až -12°C, ojediněle až -17°C.

Na úřad v roušce

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 22. ledna 2021 nouzový stav.

Do odvolání jsou omezeny úřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn včetně matriky

Na úřad v roušce

Seznam odběrových míst najdete zde

Foto: Unsplash