Nepřehlédněte: anketa o veřejném pořádku.

Foto: Martin Trenkler

Jste spokojeni s čistotou obce? Vadí vám hluk během neděle nebo o svátcích? Zajímá nás váš názor!

Anketa o veřejném pořádku v naší obci by měla zjistit, jak jste spokojeni s čistotou ulic, s hlukem o víkendech nebo státních svátcích a zda byste na veřejných prostranstvích uvítali více zeleně nebo květin. Odpovědi jsou anonymní, Vaše jméno ani jednotlivé hlasování nebude nikde zveřejněno. Oznámíme pouze celkové výsledky ankety.

Hlasovat můžete zde až do středy 20. listopadu včetně.

Datum vložení: 14. 11. 2019 13:09
Datum poslední aktualizace: 14. 11. 2019 13:12

2.3.2021 18:49

3,1 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 28. března 2021 nouzový stav.

Ůřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn jsou omezeny z důvodu vládního nařízení. Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash