Nouzový stav od 5. října 2020

vlajka ČR

Od pondělí 5. října je zakázáno zpívat na veřejných akcích. Omezeno je shromažďování a restaurace musí zavřít ve 22:00 hodin.

Vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlašuje pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ na území České republiky NOUZOVÝ STAVna dobu od 00:00 hodin dne 5. října 2020 na dobu 30 dnů.

Celý text opatření čtěte zde.

nouzový stav

Typ souboru: , Velikost: 97,08 kB
Datum vložení: 1. 10. 2020 9:15
Datum poslední aktualizace: 1. 10. 2020 9:20

27. 1. 2021

zatazeno

Bude oblačno až zataženo, ojediněle slabé sněžení, na západě k večeru místy sněžení. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty -1 až -5°C.

Na úřad v roušce

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 14. února 2021 nouzový stav.

Do odvolání jsou omezeny úřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn včetně matriky

Na úřad v roušce

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash