Nová pravidla pro výlep plakátů

Ilustrační foto Hugues de BUYER-MIMEURE / Unsplash

1.1. 2020 vstupují v platnost nová pravidla pro výlep plakátů na plochách ve vlastnictví Městyse Karlštejn.

Výlep plakátů na plakátovací plochy je možný pouze po zaplacení poplatku za výlep, ceny jsou smluvní a jsou uvedeny v přiloženém ceníku na rok 2020. Výlepovým dnem je úterý.

Žadatel může požádat pouze o zveřejnění informace a pozvánky o konání sportovních, kulturních, společenských, prodejních a politických akcí. Městys Karlštejn si vyhrazuje právo nepřijmout k výlepu tiskoviny, které porušují české zákony.

Plakátovací plochy v majetku městyse jsou umístěny:

a) u nádraží před Penzionem Karlštejn

b) u pošty naproti sídlu Agentury ochrany přírody a krajiny ČR

c) na nároží před mostem směrem k úřadu městyse

d) v autokempu

Výlep plakátů se dle vyhlášky č.3/2019 zakazuje na ostatních veřejných plochách v majetku Městyse Karlštejn (odpadkové koše, lampy veřejného osvětlení, zábradlí a další).

Výlep lze objednat online, předání plakátů je možné osobně nebo poštou (kurýrem). Platba za výlep plakátu musí být uhrazena nejpozději den před požadovaným dnem výlepu.

První termín výlepu dle nových pravidel je stanoven na úterý 14. ledna 2020.

Výlep plakátů.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 103,13 kB