Nový web 21. března

Městys Karlštejn představí nový web první jarní den, 21.3.

Web bude mít současný design, přehlednější strukturu a přinese informace jak pro občany, tak pro turisty. Fotografie pro web posílali také samotní občané a budou použity v galeriích a jako ilustrační snímky. Pokud máte zájem o uvedení kulturní, sportovní, společenské nebo charitativní akce, restaurace nebo ubytovacího zařízení na novém webu, kontaktujte místostarostu Janise Sidovského.

Datum vložení: 14. 3. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 20. 3. 2019 13:59

20. 8. 2019

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, na východě zpočátku až polojasno, od JV postupně místy přeháňky nebo bouřky, ojediněle silné. Denní teploty 21 až 25°C, na Moravě a ve Slezsku 24 až 28°C. Noční teploty 15 až 11°C.