Nový web 21. března

Městys Karlštejn představí nový web první jarní den, 21.3.

Web bude mít současný design, přehlednější strukturu a přinese informace jak pro občany, tak pro turisty. Fotografie pro web posílali také samotní občané a budou použity v galeriích a jako ilustrační snímky. Pokud máte zájem o uvedení kulturní, sportovní, společenské nebo charitativní akce, restaurace nebo ubytovacího zařízení na novém webu, kontaktujte místostarostu Janise Sidovského.

Datum vložení: 14. 3. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 20. 3. 2019 13:59

20. 6. 2019

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 16 až 12°C.

Mobilní rozhlas zdarma

Přihlašte se k odběru informací emailem, telefonem nebo prostřednictvím aplikace. K odběru se můžete přihlásit zde

Mobilní rozhlas

Autokemp Karlštejn už má otevřeno! Bližší informace zde