Nový web k očkování ve Středočeském kraji

Kontakty, informace a odpovědi na Vaše dotazy. Nový web pomůže s informovaností v našem kraji.

Vážení spoluobčané, Středočeský kraj spustil nový web specializovaný na informace k očkování v našem regionu.

V tuto chvíli je centrální rezervační systém zpřístupněn pouze osobám 80+. Jakmile se budou moci nechat očkovat další věkové skupiny, budeme Vás informovat.

Na uvedeném webu najdete nejen potřebné informace k místům a termínům očkování, ale také návod, jak se registrovat anebo odpovědi na časté dotazy občanů.

Věříme, že tento web pomůže k Vaší podrobnější informovanosti v této složité době.

Hodně zdraví přeje

Datum vložení: 10. 2. 2021 12:10
Datum poslední aktualizace: 10. 2. 2021 12:12

20.5.2022 21:01

Pomoc Ukrajině

Karlštejn pomáhá Ukrajině v koordinaci s dalšími obcemi Berounska. Děkujeme všem občanům za spolupráci, obětavost a nezištnou pomoc. Zde můžete nabídnout i vyhledat způsob pomoci:  nasiukrajinci.cz.

Kontakt na krajské asistenční centrum:

UKUK2