Ocenění pro Karlštejn za komunikaci s občany

Mobilní rozhlas

Městys Karlštejn získal ocenění za službu mobilní rozhlas

Městys Karlštejn získal 3. místo z 500 českých a moravských obcí za komunikaci s občany prostřednictvím mobilního rozhlasu. Ocenění za 3. nejlepší listopadovou komunikaci jsme získali za včasné informování obyvatel o znečištění pitné vody.

Podle nedávné ankety našeho městyse je s používáním této aplikace spokojeno 96% respondentů naší obce. Mobilní Rozhlas jsme zavedli letos na jaře a spustili jeho provoz společně s novým webem městyse.

Datum vložení: 11. 12. 2019 8:53
Datum poslední aktualizace: 11. 12. 2019 9:08

2.3.2021 17:36

3,1 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 28. března 2021 nouzový stav.

Ůřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn jsou omezeny z důvodu vládního nařízení. Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash