Očkování v Dobřichovicích

Nabídka placené práce ve vznikajícím očkovacím centru.

Organizátoři vznikajícího očkovacího centra v Dobřichovicích se obracejí s prosbou na dobrovolníky, kteří by se mohli podílet na zajištění očkování proti onemocnění COVID-19.
Jedná se o placenou práci formou brigády v rozsahu několika měsíců.
Zájemci - lékaři, zdravotní sestry a administrativní pracovníci (vč. penzionovaných, na mateřské dovolené, t.č. bez zaměstnání) mohou psát na email: info@ockovani-dobrichovice.cz, kde uvedou své jméno, věk, odbornost, časové možnosti
a kontakt na sebe.

Datum vložení: 26. 1. 2021 13:29
Datum poslední aktualizace: 26. 1. 2021 13:34

8.4.2021 08:55

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest.

Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.