Oční a zubní lékař v Berouně přijímá nové pacienty

Ilustrační foto Unsplash

Kontakt na nové možnosti zdravotní péče v Berouně

Zubní ordinace v Berouně má nového zubního lékaře. Pokud budete mít zájem, objednávejte se na telefonním čísle 605 251 083. Zubní ordinaci naleznete na adrese Talichova 825 v Berouně mezi kasárnami a gymnáziem.

Oční ordinace v Berouně stále přijímá nové pacienty. Jedná se o ordinaci s dlouholetou tradicí, která nabízí příjemný kolektiv, profesionální vybavení, klimatizované prostředí a parkování zdarma před budovou. Oční ordinaci naleznete na adrese Talichova 825 v Berouně mezi kasárnami a gymnáziem, telefon: 733 348 385.

Zubní ordinace

Zubní ordinace v Berouně inzerce1.jpg
Typ souboru: JPG obrázek, Velikost: 167,28 kB
Datum vložení: 23. 3. 2021 14:02
Datum poslední aktualizace: 23. 3. 2021 14:04

13.6.2021 22:21

14,6 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest.

Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.