Festival v ulicích

Festival v ulicích 2. června

Datum: 17. 5. 2019

Karlštejn plný umělců. Přijďte si poslechnout mladé talenty, pobavit se pouličním divadlem a zažít Karlštejn jinak. Otevíráme své brány buskingu a všem příznivcům hudby, tance i kejklířů.
Vstup zdarma!

nová obřadní síň

Městys Karlštejn má novou obřadní síň

Datum: 3. 5. 2019

Občané i návštěvníci Karlštejna mají nový sál pro slavnostní příležitosti.

Šrot

Sběr železného šrotu

Datum: 2. 5. 2019

S jarem můžete připravit železný šrot k odvezení. Karlštejnští hasiči budou provádět sběr železného šrotu v pondělí 13. května od 16:00 hodin. Stačí dát šrot ke dveřím nebo vratům Vašeho objektu.

Foto: Diana Parkhouse

Festival v ulicích - přihlaste se

Datum: 26. 4. 2019

Městys Karlštejn se 2. června otevře pouličním umělcům. Přihlaste se na Festival v ulicích.

Císařská louka

Filmová místa Městyse Karlštejn

Datum: 17. 4. 2019

Chystáte se k nám na výlet? Nezapomeňte navštívit všechna filmová místa v našem městysi a jeho okolí.

Photo by Iñaki del Olmo on Unsplash

Knihovna zdarma na nádraží Karlštejn

Datum: 29. 3. 2019

Stanice Karlštejn otvírá bezplatnou knihovnu pro všechny zájemce o literaturu.

Ilustrační foto

Anketa na téma kvality ovzduší

Datum: 29. 3. 2019

Dle provedeného měření dosahuje ovzduší v naší krásné obci nadlimitních hodnot, pokud jde o koncentraci zdraví škodlivých látek. Nejsou výjimkou dny, kdy je limit koncentrace škodlivin v ovzduší překročen dokonce desetinásobně.

Kam s bioodpadem

Kam s bioodpadem?

Datum: 25. 3. 2019

Každé pondělí od 15:00 do 18:00 větve, trávu nebo listí můžete odvézt do kontejneru v areálu zámečnictví Zeman.

Nový web 21. března

Datum: 14. 3. 2019

Městys Karlštejn představí nový web první jarní den, 21.3.

Hrad Karlštejn zve k návštěvě před rekonstrukcí

Datum: 8. 2. 2019

Jeden z nejkrásnějších hradů naší země, hrad Karlštejn, otevírá své brány před plánovanou rekonstrukcí. Komnaty, kde se psaly české a evropské dějiny, jsou nově přístupné v zimních měsících také v pátek.

Čestné občanství pro kastelána

Datum: 17. 12. 2018

Městys Karlštejn v sobotu založil novou tradici nejvyššího ocenění v podobě čestného občanství.

Jak se bránit při obtěžování kouřem

Datum: 27. 11. 2018

Na vaše četné dotazy zveřejňujeme postup, jak se bránit při obtěžování kouřem z komínů.

Zámečnická pohotovost

Datum: 7. 4. 2014

Non stop zámečnická pohotovst

19. 5. 2019

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 19 až 23°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Mobilní rozhlas zdarma

Přihlašte se k odběru informací emailem, telefonem nebo prostřednictvím aplikace. K odběru se můžete přihlásit zde

Mobilní rozhlas

Autokemp Karlštejn už má otevřeno! Bližší informace zdeFoto Unsplash