Omezení úředních hodin úřadu a matriky

Ilustrační foto Unsplash

Od 27. prosince 2020 do 10. ledna 2021 bude dle krizového nařízení vlády ČR omezena úřední doba.

Na základě Krizového opatření o omezení pracovní doby orgánů veřejné moci a správních orgánů č. 1379 jsou úřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn a matriky omezeny nejméně do 10. ledna 2021.

Pondělí 08:00 - 13:00 hodin

Středa: 11:00 - 16:00 hodin.

Žádáme občany o upřednostnění písemného, elektronického či telefonického kontaktu před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Celý text opatření čtěte zde.

Datum vložení: 23. 12. 2020 14:55
Datum poslední aktualizace: 23. 12. 2020 15:09

8.4.2021 08:55

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest.

Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.