Platba poplatků online

Digitalizace služeb Úřadu městyse Karlštejn pokračuje

Vážení spoluobčané,

pokračujeme ve zlepšování služeb pro občany a přinášíme čerstvou novinku. Místní poplatky nyní můžete platit z pohodlí svého domova nebo chytrým telefonem prostřednictvím Platebního portálu Středočeského kraje.

Postup je jednoduchý - není nutná registrace, platíte hned na stránce platebního portálu zde.  Vyberete obec Karlštejn a pak už jen druh poplatku, který chcete zaplatit. Aktuálně již můžete platit poplatek za komunální odpad a psy.

Hotely, penziony a další ubytovací zařízení můžou prostřednictvím tohoto portálu platit poplatky z ubytování.

Služba je bezplatná a věříme, že Vám přinese větší komfort a pohodlí při placení.

Přehled místních poplatků najdete zde.

V případě dotazů jsme Vám k dispozici.

Datum vložení: 2. 2. 2021 15:18
Datum poslední aktualizace: 2. 2. 2021 17:15

20.5.2022 21:01

Pomoc Ukrajině

Karlštejn pomáhá Ukrajině v koordinaci s dalšími obcemi Berounska. Děkujeme všem občanům za spolupráci, obětavost a nezištnou pomoc. Zde můžete nabídnout i vyhledat způsob pomoci:  nasiukrajinci.cz.

Kontakt na krajské asistenční centrum:

UKUK2