Pocta 17. listopadu s úspěchem

Zaplněný sál hradu Karlštejn byl svědkem slavnostního koncertu, během něhož byla udělena čestná občanství Městyse Karlštejn.

Městys Karlštejn připomenul 30. výročí Sametové revoluce slavnostním koncertem Pocta 17. listopadu. V Rytířském sále hradu Karlštejn vystoupili například 4 Tenoři - Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo, zpěvačka Dáša Zázvůrková, trio Musica Loci nebo sbory Ignis a Canto Carso. O vzpomínky na listopad '89 se podělili emeritní kastelán hradu Karlštejn a čestný občan Městyse Karlštejn, pan Jaromír Kubů, a kronikářka Helena Kolářová. Diváky ve zdech karlštejnských přivítal kastelán Lukáš Kunst, který připomněl dílo císaře a českého krále Karla IV.  Moderátorem byl herec Filip Sychra.

Součástí slavnosti bylo udělení čestných občanství městyse, které z rukou starosty Petra Rampase převzali Naděžda Kubů a Petr Moucha st.

Slavnostní koncert pořádal Městys Karlštejn ve spolupráci s hradem Karlštejn za podpory Středočeského kraje.

Foto: Michaela Feuereislová

Datum vložení: 17. 11. 2019 20:17
Datum poslední aktualizace: 21. 11. 2019 8:42

2.3.2021 17:24

3,4 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 28. března 2021 nouzový stav.

Ůřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn jsou omezeny z důvodu vládního nařízení. Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash