Podhradí patří dětem s úspěchem

Podhradí patří dětem

Podívejte se na reportáž!

V pátek se Městysu Karlštejn uskutečnil 4. ročník dětského festivalu Podhradí patří dětem, kam přišlo 610 diváků.
Na dopoledne byla připravena divadelní představení, středověké tržiště, kolotoč na ruční pohon, sokolnická škola, ukázka spřádání vlny, tovaryšské zkoušky, včelařské dovednosti, myslivecké zajímavosti a další řemesla, která si děti mohly vyzkoušet. Dětský divadelní festival zahájil pěvecký sbor z karlštejnské Základní školy. Pořadatelem byl Domeček Hořovice a my děkujeme paní Evě Knopové a všem spolupracovníkům za vydařenou akci.
Podívejte se na reportáž České televize, začíná v 1:48 minutě Zpráviček.

Datum vložení: 10. 6. 2019 10:21
Datum poslední aktualizace: 10. 6. 2019 10:33

20. 6. 2019

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 16 až 12°C.

Mobilní rozhlas zdarma

Přihlašte se k odběru informací emailem, telefonem nebo prostřednictvím aplikace. K odběru se můžete přihlásit zde

Mobilní rozhlas

Autokemp Karlštejn už má otevřeno! Bližší informace zde