Povolení k vjezdu na pěší zónu

Ilustrační foto Unsplash

Povolení pro rok 2021 zatím nejsou vydávána.

Aktuálně nevydáváme žádná povolení k vjezdu do pěší zóny na rok 2021 a to z důvodu plánované uzavírky silnice „kopeček“ pod kostelem. Čekáme na vyjádření KSUS a odboru dopravy z Berouna, na základě něhož bude stanovena dočasná úprava dopravy kolem pošty. Oprava by měla začít v březnu 2021 a velmi pravděpodobně dojde k omezení vjezdu na pěší zónu po dobu této opravy.

V pěší zóně platí dopravní značení a povolenky z roku 2020 do odvolání.

Datum vložení: 13. 1. 2021 15:25
Datum poslední aktualizace: 13. 1. 2021 15:31

8.4.2021 08:55

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest.

Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.