Pozor na výluku!

Foto Gautam Krishnan / Unsplash

Z důvodu výluky jedné ze dvou traťových kolejí mohou vlaky projíždějící vyloučeným úsekem navýšit zpoždění až o 10 minut. V přípojných stanicích nemusí být od zpožděných vlaků zajištěny přestupy na přípojné vlaky!

Věnujte, prosíme, pozornost omezení provozu vlaků na trase Praha - Radotín - Dobříchovice a zpět na trati Praha - Beroun.

Vybrané vlaky jedoucí ve směru do Prahy v úseku Praha-Radotín – Praha hlavní nádraží jedou odklonem mimo stanici Praha-Smíchov. Cestující pro jízdu do neobsluhované stanice setrvají v odkloněném vlaku, který pokračuje ze stanice Praha hlavní nádraží dále ve směru Beroun, příp. mohou využít služeb MHD.

Podrobnosti najdete ve výlukovém jízdním řádu zde:

Výluka leden 2020

Výluka únor 2020

VJŘ 171 63014 6+ EIJ leden.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 53,42 kB

VJŘ 171 63014 X EIJ leden, únor.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 54,01 kB
Datum vložení: 13. 1. 2020 8:41
Datum poslední aktualizace: 13. 1. 2020 8:53

2.3.2021 18:31

3,2 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 28. března 2021 nouzový stav.

Ůřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn jsou omezeny z důvodu vládního nařízení. Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash