Pozor! Změna v příjmu tv vysílání

DVBT

Přehledné informace a termíny.

Česká republika přechází na nový standard pozemního televizního digitálního vysílání DVB-T2. Pokud si chcete zachovat bezplatný příjem televize přes individuální nebo společnou anténu, musíte si pořídit nový přijímač DVB-T2/HEVC (set-top box nebo televizor).

Podívejte se na informační video nebo si stáhněte podrobné informace v příloze.

Veškeré informace včetně termínů najdete také na webu přechodu televizního digitálního vysílání DVB-T2.

Otázky a odpovědi

DVBT2-Letak-FAQ-A4-UP-LR.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 388,19 kB
Datum vložení: 14. 11. 2019 10:55
Datum poslední aktualizace: 14. 11. 2019 11:03

2.3.2021 18:07

2,8 °C

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. V zemi platí do 28. března 2021 nouzový stav.

Ůřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn jsou omezeny z důvodu vládního nařízení. Je upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné.

Seznam odběrových míst najdete zde. Rezervace očkování najdete zde                                            Foto: Unsplash