Přehled zrušených akcí v Karlštejně

Festival v ulicích

Z důvodu mimořádných opatření ministerstva zdravotnictví se v naší obci ruší několik tradičních akcí.

Vzhledem k pandemii nemoci COVID-19 a mimořádným opatřením, které nařídilo ministerstvo zdravotnictví ČR, se v Městysi Karlštejn ruší několik tradičních a nových akcí pro veřejnost.

16. května se měl uskutečnit první ročník Pivního festivalu, jehož realizace je odložena o rok.

30. května se měl uskutečnit druhý ročník Festivalu v ulicích, i ten se bude připravovat až v roce 2021.

12. až 14. června se měl uskutečnit už 9. ročník H+W Trikes srazu triků a motorek, i ten je v letošním roce zrušen.

Bohužel nelze uskutečnit ani tradiční Máje nebo Čarodějnice,  otazník visí nad akcemi, které Městys Karlštejn pořádal ve spolupráci s Domečkem Hořovice u příležitosti Dětského dne. Už v březnu byl zrušen Den otevřených dveří SDH Karlštejn a akce karlštejnské kavárny 34.

Městys Karlštejn v tuto chvíli zatím neodkládá provoz Letního kina, který by měl začít na konci června.

Datum vložení: 16. 4. 2020 9:38
Datum poslední aktualizace: 16. 4. 2020 9:58