Přehled zrušených akcí v Karlštejně

Festival v ulicích

Z důvodu mimořádných opatření ministerstva zdravotnictví se v naší obci ruší několik tradičních akcí.

Vzhledem k pandemii nemoci COVID-19 a mimořádným opatřením, které nařídilo ministerstvo zdravotnictví ČR, se v Městysi Karlštejn ruší několik tradičních a nových akcí pro veřejnost.

16. května se měl uskutečnit první ročník Pivního festivalu, jehož realizace je odložena o rok.

30. května se měl uskutečnit druhý ročník Festivalu v ulicích, i ten se bude připravovat až v roce 2021.

12. až 14. června se měl uskutečnit už 9. ročník H+W Trikes srazu triků a motorek, i ten je v letošním roce zrušen.

Bohužel nelze uskutečnit ani tradiční Máje nebo Čarodějnice,  otazník visí nad akcemi, které Městys Karlštejn pořádal ve spolupráci s Domečkem Hořovice u příležitosti Dětského dne. Už v březnu byl zrušen Den otevřených dveří SDH Karlštejn a akce karlštejnské kavárny 34.

Městys Karlštejn v tuto chvíli zatím neodkládá provoz Letního kina, který by měl začít na konci června.

Datum vložení: 16. 4. 2020 9:38
Datum poslední aktualizace: 16. 4. 2020 9:58

12. 8. 2020

polojasno

Bude skoro jasno až polojasno, odpoledne ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 27 až 31°C. Noční teploty 18 až 14°C.

Do areálu městyse se 26. června vrátí oblíbené letní kino. Promítat budeme každý pátek až do 28. srpna za každého počasí. Program zde

program

FILMOVÉ LÉTO

Kompletní program zde

Letní kino

FESTIVAL V ULICÍCH

Festival v ulicích v novém termínu!

Letošní přehlídka pouličního umění se uskuteční v náhradním termínu, 26. září 2020. Přihlásit se můžete zde

Děkujeme za podporu Středočeskému kraji.